Ми на заводі Fagor в Іспанії

Традиційно та щорічно восени відбувається велика кількість професійних тематичних заходів: виставок, тренінгів, освітніх  форумів та ін.
Наша компанія в рамках навчального процесу та підвищення кваліфікації на початку жовтня відвідала в Іспанії завод Fagor Industrial S.Coop. – виробника найсучаснішого прального обладнання вищої якості.  
Ми є офіційним представником бренду Fagor Industrial у сфері прального обладнання на території України та успішно реалізуємо сучасні проекти пралень в усіх областях країни.
Завод Fagor Industrial S.Coop. організував для своїх офіційних представників з різних країн тижневий марафон освітніх заходів, що були спрямовані на поглиблення знань, ознайомлення з унікальними сучасними технологіями бренду та новинками на 2022 рік. Ті перспективи, що стануть реальністю вже у найближчий рік свідчать про високий рівень технологій заводу, професійність, надійність та екологічність Fagor на всіх рівнях.
Дякуємо Fagor Industrial S. Coop. за можливість рости професійно та вдосконалювати сервіс у сфері продажів прального обладнання в Україні.