Ми на заводі Fagor в Іспанії

Традиційно та щорічно восени відбувається велика кількість професійних тематичних заходів: виставок, тренінгів, освітніх  форумів та ін.
Наша компанія в рамках навчального процесу та підвищення кваліфікації на початку жовтня відвідала в Іспанії завод Fagor Industrial S.Coop. – виробника найсучаснішого прального обладнання вищої якості.  
Ми є офіційним представником бренду Fagor Industrial у сфері прального обладнання на території України та успішно реалізуємо сучасні проекти пралень в усіх областях країни.
Завод Fagor Industrial S.Coop. організував для своїх офіційних представників з різних країн тижневий марафон освітніх заходів, що були спрямовані на поглиблення знань, ознайомлення з унікальними сучасними технологіями бренду та новинками на 2022 рік. Ті перспективи, що стануть реальністю вже у найближчий рік свідчать про високий рівень технологій заводу, професійність, надійність та екологічність Fagor на всіх рівнях.
Дякуємо Fagor Industrial S. Coop. за можливість рости професійно та вдосконалювати сервіс у сфері продажів прального обладнання в Україні.

FoReCH 2021

З 29 вересня по 1 жовтня у Києві пройшов міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2021. Обладнання торговельної марки Fagor було представлено сучасними моделями пральної та прасувальної машин. На стенді «Епіцентр К» можна було не тільки побачити моделі устаткування, але й отримати кваліфіковану інформацію щодо особливостей та можливостей прального обладнання Fagor.
Як і кожного року експофорум FoReCH 2021 надав для готельно-ресторанного бізнесу можливість прямої взаємодії покупців з виробниками та постачальниками найвідоміших брендів обладнання.
FoReCH 2021
FoReCH Fagor

Озонирующий шкаф — новинка в ассортименте Fagor

Промышленное прачечное оборудование Fagor (Испания) зарекомендовало себя как качественное, долговечное и надежное. Оборудование для прачечной представлено на нашем сайте в категориях: промышленные стиральные машины, промышленные сушильные машины, промышленное гладильное оборудование, аксессуары для прачечной. В 2021 году Fagor Industrial дополнил свой ассортимент озонирующими шкафами. Современные озонирующие шкафы Fagor используются там, где стандартные методы обработки и дезинфекции недоступны. Для прачечных и химчисток это новая услуга, которая включает в себе дезинфекцию, устранение нежелательных запахов и озонирование. Техническим преимуществом озонирующих систем Fagor является то, что их не нужно подключать к вытяжным системам. С точки зрения удобства их использования и возможности размещения абсолютно в любом помещении озонирующий шкаф Fagor один из лучших вариантов на рынке.
Остались вопросы? Нужна консультация? Обращайтесь, пожалуйста, к нашим специалистам, мы с радостью поможем вам в выборе оборудования.

 

 
 
Промислове пральне обладнання Fagor (Іспанія) зарекомендувало себе як якісне, довговічне і надійне. Обладнання для пральні представлено на нашому сайті в категоріях: промислові пральні машини, промислові сушильні машини, промислове прасувальне обладнання, аксесуари для пральні. В 2021 році Fagor Industrial доповнив свій асортимент озонуючими шафами. Сучасні озонуючі шафи Fagor використовуються там, де стандартні методи обробки та дезинфекції недоступні. Для пралень та хімчисток це нова послуга, яка включає в себе дезінфекцію, усунення неприємних запахів і озонування.
 Технічою перевагою озонуючих систем Fagor є те, що їх не потрібно підключати до витяжних систем. З точки зору зручності їх використання та можливості розміщення абсолютно в будь-якому приміщенні озонуючі шафа Fagor один з кращих варіантів на ринку.
Залишилися питання? Потрібна консультація? Звертайтеся, будь ласка, до наших фахівців, ми з радістю допоможемо вам у виборі обладнання.
озонирующий шкаф